Lista ofert

J. Piłsudskiego,

Sieradz

299000.00 zł

Szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w centrum Sieradza, na spokojnym osiedlu przy ulicy Józefa Piłsudskiego 13. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku.

Mieszkanie do własnej aranżacji.

Powierzchnia 46,7m

Układ: 2 pokoje na dwie strony świata, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój.

Dodatkowo: balkon + komórka lokatorska

Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą

Oferta bez prowizji od kupującego

tel. 535-789-885

– Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji oraz obsługę kredytową.

– Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w

rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

– Informacje umieszczone w ofercie przekazane są przez właścicieli

nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

– Staramy się aby wszystkie oferty odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Numer oferty: 829

Typ oferty: sprzedaz

Typ nieruchomości: mieszkania

Typ budynku: blok

Stan budynku: bardzo dobry

Liczba pięter w budynku: 4

Piętro: 2

Liczba pokoi: 2

Powierzchnia: 46.70 m2

Forma własności: spółdzielcze-własnościowe z KW

Cena za m2: 6402.57 zł

Typ kuchni: osobna

Ogrzewanie: miejskie

Dodatkowe cechy:

-Prąd

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu